Arconis - European Builder

PROPERLY BUILT

REZIDENČNÍ i KOMERČNÍ VÝSTAVBA

Mimo klasické výstavby zajišťujeme výstavbu dřevostaveb, jejichž oblíbenost v posledních letech právem stoupá, jelikož nabízejí svým majitelům nespornou řadu výhod. Nejdůležitějšími klady, kterými se domy z přírodního dřeva mohou pochlubit, jsou: vysoká kvalita materiálu, nejnovější technologie při výstavbě, dostupná cena, rychlá výstavba, zdravé klima a nízké provozní a pořizovací náklady.

Díky síti prověřených zahraničních dodavatelů a partnerů, dosahujeme velmi atraktivních cenových podmínek při zachování vysoké kvality.

Atraktivní cena od 27 000 Kč/m2

Moderní ekologické řešení

Rychlá výstavba

Inovativní solární systém s vodíkovými palivovými články


Rezidenční výstavba


Díky zavedeným dodavatelům můžeme nabídnout dílčí či kompletní realizaci rezidenčních staveb a to včetně zajištění výběru subdodavatelů, stavebního dozoru a managementu stavby.

Kontakt

Projekty ve zdravotnictví


Specializujeme se také na realizaci projektů v oblasti zdravotnictví. Výstavba nemocničních a zdravotních objektů a příslušné legislativní podmínky jsou součástí naší práce. Disponujeme vlastním uceleným řešení sociálně-zdravotnických center pro seniory SENIOR Life.

Kontakt

Projekty v oblasti sportu


Specializujeme se na sportovní infrastrukturu. Výstavba sportovních objektů jako jsou sportovní haly, hřiště, stadiony a fitness centra. Hlavní zaměření je díky vlastnímu odbornému zázemí na oblast výstavby a financování zimních stadionů.

Kontakt

15+

Models

6

Countries

160

Homes Built

dostupnost
jednoduchost
ekonomika

We operate in multiple countries